اخبار و مقالات

فروش ویژه به مناسبت سالگرد افتتاحیه

فروش ویژه شرکت پنجره آسا

با توجه به 13 بهمن سالروز تاسیس کارخانه تولیدی تمام اتوماتیک شرکت پنجره آسا و در راستای تکریم نمایندگان و مشتریان وفادار این مجموعه ، واحد بازاریابی و فروش این شرکت در نظر دارد با برگزاری طرح فروش ویژه نسبت به عرضه محصولات خود با تخفیف و شرایط خاص اقدام نمائید.

این طرح تنها برای نمایندگان و مشتریان سابق این مجموعه انجام می گردد و مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با دفتر مرکزی از شرایط این طرح اطلاع حاصل  نمایند و از مزایای آن بهرمند گردند .

شرکت پنجره آسا به عنوان تولید کننده درب ، پنجره دوجداره آلومینیومی و نماهای مدرن با کیفیت برتر تلاش دارد تا در جهت رضایت مشتریان و پیمانکاران با ارائه محصولی باکیفیت و خدماتی متمایز گام برداشته و بتواند پاسخویی اعتماد مشتریان خود باشد .

گفتنی است، شرکت پنجره آسا به‌عنوان تولیدکننده در، پنجره و نمای آلومینیومی با کیفیتی متمایز و برتر در سال ۱۳۹۴ توسط سندیکای آلومینیوم ایران به‌عنوان تولیدکننده ملی موردتقدیر قرار گرفته بود و امسال در مراسم اختتامیه پنجمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های پویا در صنعت آلومینیوم معرفی موفق به دریافت لوح تعالی سازمانی قرار گرفته است .

با مراجعه به سایت شرکت آسا به آدرس www.asawindow.com و ارتباط تلگرام @asaonline سامانه آسا آنلاین می توانید از شرایط و اطلاعات لازم برای طرح فروش ویژه که از 13 بهمن ماه تا پایان سال اجرا می گردد مطلع گردید .